Montáž fasád - Švajčiarsko

Lokalita : Švajčiarsko
Plat : 4800 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40h. + /týždeň

Pre švajčiarského partnera hľadáme 5 montérov fasád so znalosťou nemeckého jazyka na prácu do Švajčiarska.

Nástup do práce je možný už od pondelka 25.06.2018 alebo tiež priebežne podľa dohody.

Plat : Od 31.50CHF (brutto) plus 20CHF (netto ) diéty na prac. deň.

Požiadavky na zamestnanca:

-pracovník musí byť schopný pracovať samostatne a mať predošlú prax

-potrebná minimálne mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka

-zabezpečené ubytovanie pri mieste výkonu práce.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Montáž fasád.

Benefity:

-Plat : Od 31.50CHF (brutto) plus 20CHF (netto ) diéty na prac. deň.

-práca na trvalý pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. (úvodná zákazka minimálne na 5 mesiacov)

V prípade záujmu nám prepošlite Váš životopis čo najskôr na náš email : info@mobilepersonnel.eu

Základné informácie o ponuke

Plat
4800 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
Telefón
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
14. 06. 2021