ANGLICKO, MANCHESTER - SKLADNÍK - AJ BEZ JAZYKA - od £10.00

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Manchester, Anglicko
Plat : 1700 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 12 hodinová zmena denná / 4 dni v práci - 4 dni voľna / 06:00 AM - 18:00 PM picking /

Informácie o ponuke:

Miesto práce: Anglicko - Manchester, sklad s oblečením

Mzda:
- od £10.50 denná zmena na hodinu, navýšená automaticky po 6 mesiacoch
- od £11.00 nočná zmena na hodinu, navýšená automaticky po 6 mesiacoch

Zmeny:
- 12 hodinová zmena denná / 4 dni v práci - 4 dni voľna / 06:00 AM - 18:00 PM picking / 07:00 AM - 19:00 PM príjem tovaru
- 12 hodinová zmena nočná / 4 noci v práci - 4 noci voľná / 18:00 PM - 06:00 AM picking / 19:00 PM - 07:00 AM príjem tovaru

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v domoch (tzv. share house). Počet osôb na dome je od 5 - 6 ľudí.
- 1 posteľové izby od £85 do £100 týždenný nájom - vrátane internetu elektriny, plynu
- 2 posteľové izby od £80 týždenný nájom na osobu - vrátane internetu elektriny, plynu na osobu
- Dom je kompletne zariadený (vrátane spotrebičov, práčky a pod.)
Nájom pre ubytovacieho agenta cca £150-£170 (2 týždenné nájmy), platia sa po príchode za ubytovanie

* ceny ubytovania závisia od vášho výberu ubytovacieho agenta/ alebo voľných izieb*

Požiadavky na zamestnanca:

- aplikant musí mať tzv. vísa /pre-settle status/

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- práca v teplom sklade s oblečením
- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným skenerom
- riadenie elektrického, vysokozdvižného vozíka LLOP

Benefity:

Výhody:

- Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený anglický zamestnávateľ
- Českí a slovenskí ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na
penziu)
- Asistencia pri vybavovaní NI čísla a účtu v anglickej banke
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
- Cestuje sa v skupinách
- Mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Doplňujúce informácie:

V prípade záujmu Nás kontaktujte:
- Monika Schwarzová - 00421 948 905 430
- poprípade nám môžete zaslať vás životopis emailom na info@vmrecruitment.com

Najdete nas aj na facebooku - https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM /

Pre viac pracovných ponúk, a rýchlej registrácie môžete navštíviť našu stránku na www.vmrecruitment.com

Tešíme sa na spoluprácu s vami, team VM Recruitment s.r.o.