Práca pre sadrokartonistov s nemčinou - Švajčiarsko

Lokalita : Švajčiarsko
Plat : 26 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre nášho klienta do Švajčiarska (personálna agentúra zamestnávajúca odborníkov v stavebníctve a priemysle) hľadáme sadrokartónistov na inštalácie na stavbách rodinných domov a komerčných objektov.

Ponúkaný plat netto: od 30 CHF/hod. brutto + diéty

Nástup možný ihneď pre 2-4 pracovníkov a neskôr priebežne počas roka.

Požiadavky na zamestnanca:

- práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou na sadrokartonoch min 3 roky
- vyučený v stavebnom odbore - výhodou
- je potrebné byť manuálne zručný pri montáži a vedieť čítať výkresovú dokumentáciu
- znalosť nemeckého jazyka minimálne na mierne pokročilej úrovni
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Príprava materiálu na projekt (profily konštrukcie, dosky, spojovacie materiály, finišovacie materiály...)
- Zameranie projektu
- Stavba nosných konštrukcií
- Osadzovanie sadrokartonových dosák
- Úprava a presadrovanie spojov, vybrusovanie
- Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy

Benefity:

- plat od 30 CHF/hod. brutto + diéty
- ubytovanie je zabezpečené

V prípade záujmu je potrebné nám preposlať životopis v nemeckom jazyku na náš email : info@mobilepersonnel.eu

Základné informácie o ponuke

Plat
26 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
Telefón
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
03. 07. 2019