Mäsiar / vykosťovač - NÓRSKO (potrebné vedieť anglický jazyk)

Lokalita : Førde ,Nordfjirdeid a iné
Plat : 3500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40h. + /týždeň

Pre nášho nórskeho partnera hľadáme skúsených mäsiarov so znalosťou anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Práca je na trvalý pracovný pomer na nórsku pracovnú zmluvu.

Plat: od 190 NOK /hod. brutto

Ubytovanie je zabezpečené a predplatené zamestnávateľom.

Nástup možný ihneď a tiež priebežne počas roka.

Požiadavky na zamestnanca:

-znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni
-predošlá pracovná prax min. 2 roky
-možnosť vycestovať a pracovať na nórsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca s vykosťovaním na bravčovej a hovädzej rozrábke (vykosťovanie, porciovanie a čistenie mäsa na linke. (práca v hale).

Benefity:

-nadštandartné pracovné ohodnotenie
(od 190 NOK/hod. brutto)
-dlhodobá a stabilná práca
-bezplatná asistencia zo strany Mobile Personnel pri nástupe ako aj počas práce pre nášho partnera

V prípade záujmu nám prepošlite Váš životopis v nemeckom jazyku na náš email info@mobilepersonnel.eu a uveďte nám tiež najbližší dátum Vášho možného vycestovania.

Základné informácie o ponuke

Plat
3500 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Nórsko
Kraj
Kategória
Mäsiar
Pridané
12. 06. 2019