3x MONTÉR KUCHÝŇ a NÁBYTKU Švajčiarsko

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho klienta hľadáme 3 šikovných a samostatných montérov kuchynských liniek a nábytku na prácu do Švajčiarska.

KAM: St.Gallen

PLAT: od 33.00 Fr. + diety

START: 22.5.2018

NÁPLŇ PRÁCE: montáž kuchýň /nábytku, čítanie technickej výkresovej dokumentácie

VÝHODY: švajč.pracovná zmluva; pracovné povolenie; týždenné vyplácanie mzdy; povinné zdravotné poistenie v CH; pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca.

POŽIADAVKY: prax, pokročilá nemčina, samostatnosť

UBYTOVANIE: zabezpečené / Po - Pia hradené zamestnávateľom.

V prípade záujmu nás kontaktujte na T: +421 949 103 577 alebo E-Mailom: temporer.sro@gmail.com.

V prípade záujmu nás kontaktujte na nižšie uvedenom čísle alebo nám zašlite Váš životopis v nemčine.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Radoslav Hepner
temporer.sro@gmail.com
Telefón
0949103577
Webstránka
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Pridané
14. 05. 2018