Hledáme ošetřovatelku pro staršího muže z města Overloon v Holandsku

Lokalita : Overloon- Holandsko
Plat : 2500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : po-ne

Informácie o ponuke:

Naším klientem je 56-letý muž, který v důsledku nehody trpí paraplegií a je upoután na invalidní vozík. Jedná se o parciální paraplegii s paralýzou pasu. Klient dále trpí deformací levé ruky, dekubity, Cerebrovaskulárním onemocněním (DCV) a psoriázou. V důsledku těchto postižení je klient inkontinentní a používá katetr.


Požiadavky na zamestnanca:

Hledáme kvalifikovanou, německy mluvící ošetřovatelku (zdravotní sestru) se zkušenostmi s péčí o starší paralyzovanou osobu, s přátelským duchem a dobrou náladou.
Ošetřovatelka by měla mít zkušenosti s transferem paralyzované osoby z postele na invalidní vozík a zpět.

Pracovní doba je 40 hodin v týdnu (24 hodinová služba), kdy ošetřovatelka žije s klientem v jeho rodinném domě. Jelikož se jedná o celodenní péči, hledáme nejlépe 2 zdravotníky, kteří by se v této náročné činnosti střídali a navzájem vypomáhali. Jedná se o dlouhodobější práci, minimálně na 6 měsíců.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce:
Ošetřovatelka bude pomáhat s osobní péčí o klienta při koupání, osobní hygieně, oblékání, krmení, přenášení klienta z postele do postele a na invalidní vozík. Výpomoc a doprovod klienta venku, při cvičení a návštěvě lékaře. Dále bude pomáhat klientovi s běžným úklidem a vařením.

Benefity:

Co nabízíme:
Ošetřovatelka bude mít k dispozici bezplatné ubytování a stravu. Vše poskytováno bezplatně hostitelskou rodinou. Ubytování ve vlastním zařízeném pokoji (TV, wifi, postel atd.).
Pracovní úvazek flexibilní, dle požadavků klienta, max. 40 hodin/týden a 1 den v týdnu volno.
Čistý plat 2500 Euro za měsíc.
V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, motivační dopis a případné reference na adresu: info@babsaupair.nl

Doplňujúce informácie:

co 2 mesice vymena ( na turnusy)

Základné informácie o ponuke

Plat
:
2500 €
Kontakt
:
BabsAupairAgency
Email
:
info@babsaupair.nl
Telefón
:
0031555347232
Webstránka
:
www.babsaupair.nl
Krajina
:
Holandsko
Kraj
:
Kategória
:
Opatrovateľka
Pridané
:
16. 01. 2020
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.