Brigáda pre študentov v anglických hoteloch

Lokalita : južné a stredné Anglicko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 40 - 50 hod týždenne

Informácie o ponuke:

Spoločnost - Agentúra TIMEA Začiatkom leta počas mesiacov jún a júl budú obsadzované všetky pozície v hotelierstve, napríklad: umývanie riadu, upratovanie, čašník/čašníčka, kuchár, recepcia, hall porter, nočný recepčný a ďalšie pozície v hoteloch na obdobie minimálne 2 - 3 mesiace.

Na väčšine pozícií je počiatočná mzda na úrovni minimálnej mzdy, t.j. 7,38 Ł/hod (= 8,40 €/hod), ale môže byť aj vyššia v závislosti od predchádzajúcich skúseností a od úrovne jazyka. Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne, ale väčšinou 50 hod. týždenne. Ubytovanie a strava sú poskytované zamestnávateľom za zrážku, ktorá sa pohybuje okolo 35 - 45 Ł/osoba týždenne (platí sa až z výplaty). Bývanie je na mieste, bez dochádzania do práce. Ponuky sú v rámci celého Anglicka, hlavne v oblasti stredu a juhu, ale niekedy aj severne a v Škótsku. Je možné aj umiestnenie dvojíc.

Požiadavky na uchádzačov:
- predchádzajúce skúsenosti s požadovaným typom práce vítané,
- zodpovedajúca úroveň angličtiny, napr. umývanie riadu - lepšie základy AJ, obsluha a vyššie pozície - úroveň good až fluent a pod.,
- minimálne 18 rokov.

Každý študent sa u nás môže zaregistrovať už teraz a dodatočne si určí termín najskoršieho možného vycestovania. Čím dlhšie budete môcť v zahraničí ostať, tým je šanca na Vaše rýchle umiestnenie vyššia.

Naša agentúra funguje od r. 2003 a veríme, že aj Vy sa pridáte k množstvu našich spokojných klientov.
Pre klientov, ktorí sa u nás zaregistrujú v priebehu mesiacov máj a jún 2018, máme pripravenú ZĽAVU 50% z poplatku za naše služby - akcia predĺžená aj na júl a august. (Registrácia a úvodné pohovory sú u nás bezplatné.)

V prípade záujmu o brigádu nás kontaktujte a pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Registračné poplatky nemáme.
Prosím, kontaktujte nás len v prípade vážneho záujmu, t.j. ak môžete vycestovať za prácou do zahraničia.

Každého záujemcu budeme kontaktovať mailom aj telefonicky a dohodneme sa na následnej forme komunikácie - buď si dohodneme osobné stretnutie u nás v agentúre alebo komunikáciu cez Skype, (dokumenty je možné posielať aj e-mailami).
Naša prac. doba: pracovné dni od 10:00 do 17:00.

Tel.: 0903 570 688, 0907 278 591 (O2) - mobily
054 488 44 30 - pevná linka do kancelárie
Skype: agentura.timea1@gmail.com
Adresa:
Agentúra TIMEA
Ťačevská 43
085 01 Bardejov

P.S.Ak sa o ponuku zaujímate viacerí, pošlite nám životopisy všetkých uchádzačov.

Základné informácie o ponuke

Plat
:
Dohodou
Kontakt
:
Agentúra TIMEA
Email
:
agentura.timea1@gmail.com
Telefón
:
0903570688
Webstránka
:
www.agenturatimea.sk
Krajina
:
Anglicko
Kraj
:
Kategória
:
Pomocné práce
Pridané
:
04. 07. 2018
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.