MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO. PRÁCA NA TURNUSY

Lokalita : Fínsko - Helsinki, Turku
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa na rannú smenu. Jedná sa o prácu na turnusy. (10 týždňov pracujete, 2 týždne voľno)

Pre fínskeho zamestnávateľa hľadáme mäsiarov - vykosťovačov, ktorí majú minimálne 2 ročné predchádzajúce pracovné skúsenosti s vykosťovaním na hovädzej rozrábke.
(Pracuje sa na pásovej linke, kde 80% sa vykosťuje hovädzina, 20% bravčovina)
Každý pracovník musí mať skúsenosti s vykosťovaním hovädzieho mäsa na pásovej linke. Nepostačujú skúsenosti z domáceho prostredia.

Pracuje sa 8 hodín denne - ranná smena.
Jedná sa o prácu na turnusy (10 týždňov práca, 2 týždne voľno)

Požiadavky na zamestnanca:

- predchádzajúce pracovné skúsenosti s vykosťovaním hovädzieho mäsa v mäsozávode - nutné (min. 2 roky)
- nie je potrebná znalosť anglického jazyka, nakoľko u zamestnávateľa máte českého koordinátora
- ochota pracovať dlhodobo na turnusy (10 týždnov práca, 2 týždne voľno)
- vodičský preukaz sk. B výhodou, nie však podmienkou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracuje sa na pásovej linke, kde 80% sa vykosťuje hovädzina, 20% bravčovina

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v slovenskom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: praca@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
3000 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0902 456 656
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Mäsiar
Pridané
23. 04. 2018