Opatrovanie V NEMECKU neďaleko ČESKÝCH HRANÍC

Lokalita : Kelheim / Nemecko
Plat : 2746 €
Termín nástupu : 25.03.2018
Pracovná doba : Turnus 2 mesiace

Do krajského mesta Kelheim ležiacom ,,na Dunaji “, obklopenom krásnou prírodou a malebnou architektúrou, hľadáme láskavú a zodpovednú opatrovateľku k 88 – ročnej pani (160cm, 65kg), ktorá býva v rodinnom dome spolu so svojou švagrinou a dcérou. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Švagrinú nie je potrebné opatrovať, iba udržiavať domácnosť. O jej kúpanie sa zvyčajne stará ošetrovateľská služba. Dcéra pacientky je nápomocná pri osobnej hygiene mamy. Pacientka vstáva po ôsmej hodine ráno a zaspáva približne o 21- tej hodine. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: stupeň požadovaného ošetrovania bol u pacientky klasifikovaný na úrovni 3 a u švagrinej na úrovni 1.

Ošetrovateľská služba: domácnosť kvôli pacientke nenavštevuje ošetrovateľská služba (iba kvôli kúpaniu švagrinej).

Pohyblivosť: pacientka nie je samostatne mobilná, je odkázaná na invalidný vozík a transfer zdvíhacou technikou.

Zdravotný stav: pacientke bol diagnostikovaný Alzheimer

Požiadavky na zamestnanca:

Od opatrovateľky sa očakáva stredne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovateľka má v rámci domácnosti na starosti aj nakupovanie a varenie. Pod osobnú opateru pacientky spadá prezliekanie, osobná hygiena, podávanie jedla, spoločná zábava a prechádzky. Nočné vstávanie sa vyžaduje len príležitostne.

Doplňujúce informácie:

Mzda:

2 mesiace: 2 600 € (netto) + príspevok na cestu (2€/odpracovaný deň) + veľkonočný bonus 86 € (netto) = 2 746 € (netto)

1 mesiac: 1 300 € (netto) + príspevok na cestu (2€/odpracovaný deň) + veľkonočný bonus 86 € (netto) = 1 446 € (netto)

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

Základné informácie o ponuke

Plat
2746 €
Kontakt
VIP-Complet, s.r.o.
g.bednarova@vip-pflege.eu
Telefón
0948719494
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Zdravotníctvo
Pridané
11. 04. 2018