Mechanik, montér Švajčiarsko

Lokalita : Švajčiarsko
Plat : 4600 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : plný úväzok

Práca vo Švajčiarsku- hľadáme 10 montážnych pracovníkov / mechanikov na prácu pre medzinárodnú spoločnosť so zameraním na výrobu priemyselných obrábacích strojov.

Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu.

Plat: od 30 CHF/hod.brutto + denné diéty od 12 CHF netto/ pracovný deň

Nástup možný ihneď.
Miesto práce : v blízkosti mesta Bern
Ubytovanie je zabezpečené.
(obvykle sa pohybuje v cene 400-500 Euro /mesiac)

Požiadavky na zamestnanca:

Podmienkou je znalosť nemeckého jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni a predošlá prax.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-upresnená po poslaní životopisu a potvrdení obsadenia zamestnávateľom

Benefity:

zabezpečené ubytovanie
- odvody hradené zamestnávateľom - švajčiarska pracovná zmluva
- možnosť čerpať výhody švajčiarskeho sociálneho systému (prídavky na deti ...)

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis v nemčine na náš email : info@mobilepersonnel.eu
Našu asistenciu pri nástupe ako aj počas práce vo Švajčiarsku poskytujeme našim uchádzačom bezplatne.

Základné informácie o ponuke

Plat
4600 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
Telefón
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Pridané
01. 08. 2018