VÝBORNÁ PONUKA opatrovania

Lokalita : Mníchov / Nemecko
Plat : 1460 €
Termín nástupu : 09.02.2018
Pracovná doba : Dĺžka turnusu: 1 mesiac ? základ; nástup: od 09.02.2018

Do obľúbeného Mníchova hľadáme skúsenú, srdečnú a empatickú opatrovateľku k 83 – ročnému pánovi (175 cm, 70 kg), žijúcemu v rodinnom dome so svojou manželkou, ktorá jej fyzicky aj mentálne v poriadku a nepotrebuje opateru, iba pomoc v domácnosti. Manželia chovajú jednu mačku, ktorá sa zdržiava výhradne vo vonkajších priestoroch a zo strany opatrovateľky bude potrebné len kŕmenie raz do dňa.

Stupeň ošetrenia / potreba ošetrovateľskej služby: pacient je zaradený do 1. stupňa požadovaného ošetrovania (z piatich). Domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba, nakoľko si to zdravotný stav pacienta nevyžaduje.

Diagnózy: pacient nedávno prišiel o zrak a v súčasnosti sa s tým snaží vyrovnať. Duševne je v poriadku.

Pohyblivosť: pacient je plne mobilný.

Odmena za vykonanú prácu: 1 400 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2 €/ každý odpracovaný deň) = 1 460 € / mesiac (netto)

Požiadavky na zamestnanca:

Nemčina sa očakáva na dobrej úrovni, skúsenosti s opatrovaním sú nevyhnutné. V prípade fajčiarky, je fajčenie von povolené.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti domáce práce ako nakupovanie, varenie a udržiavanie poriadku v kuchyni. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. Opatrovateľka nemusí byť šoférka, nakoľko odvoz k lekárom zabezpečuje iná opatrovateľka. Pacient potrebuje oporu pri prechádzkach a prechode na toaletu, taktiež aj pomoc pri hygiene a prezliekaní. Rovnako by rád privítal spoločnú zábavu.

Benefity:

Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú obytnú jednotku s pripojením na internet.

Doplňujúce informácie:

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!

Základné informácie o ponuke

Plat
1460 €
Kontakt
VIP-Complet, s.r.o.
g.bednarova@vip-pflege.eu
Telefón
0948719494
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
11. 04. 2018