KLAMPIAR / BAUSPENGLER Švajčiarsko

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Pre nášho klienta hľadáme šikovných klampiarov .

KAM: Kanton ZURICH
PLAT: 32.- CHF/hod./ brutto
START: ihneď

NÁPLŇ PRÁCE: kompletné klampiarske práce pri stavaní striech, čítanie technickej výkresovej dokumentácie

VÝHODY: švajč.pracovná zmluva; pracovné povolenie; týždenné vyplácanie mzdy; možnosť nadčasov; zabezpečené ubytovanie / hradené samostatne; pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca.

POŽIADAVKY: vyučený / prax, pokročilá nemčina, samostatnosť , VP a auto.

V prípade záujmu nás kontaktujte na T: +421 949 103 577 alebo emailom: petra.klatikova@temporer.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Petra Klatikova
temporer.sro@gmail.com
Telefón
0949103577
Webstránka
www.temporer.sk
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Pridané
29. 01. 2018