Práca zábavou! Hľadáme hotelových animátorov na Cyprus!

Lokalita : Cyprus
Plat : 600 €
Termín nástupu : Neurčený

More a pláže, zábava a nočný život. Miesto, ktoré mladí ľudia milujú.

Cyprus v sebe spája históriu dávnych dôb s nádhernou prírodou. Minulú sezónu patril medzi TOP 3 najobľúbenejšie letné destinácie. Pracujeme pre Kapparis, Pernera, Protaras, Ayia Napa a Larnaca.

Spoj prácu a zábavu!

Požiadavky na zamestnanca:

Tento skvelý job Ti ponúkneme, ak si:
- sympatický, komunikatívny, žoviálny
- komunikácia s ľuďmi je pre Teba prirodzená
- dostaneš šancu, aj pokiaľ si nikdy ako animátor nepracoval (zaučíme Ťa)
- máš rád deti, šport, tanec, umenie - pokiaľ sa niečomu profi venuješ -
chceme Ťa určite vidieť
- v prípade, že si organizoval nejaké podujatie (športové, zábavné, charitatívne), opatroval deti, pracoval v tábore, alebo si dokonca pracoval ako animátor -
pracovné miesto je viac menej Tvoje
- komunikuješ v anglickom jazyku (prípadne ovládaš aj iný)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ako animátor sa budeš starať o zábavu ľudí počas ich dovolenky. S Tebou bude ich dovolenka príjemnejšia.
Môžeš pracovať ako animátor športu, tanca, detský, hudobný, alebo "all-around".
Okrem dobrej nálady sa bude od Teba požadovať, aby si mal vždy úsmev na tvári, bol príjemný k hosťom, ochotný počúvať a komunikovať s nimi.

Animácie sa konajú počas dňa aj večer, rôzne večerné show. Spravidla si k dispozícii počas celého dňa, avšak s prestávkami, kedy si môžeš oddýchnuť, zacvičiť, alebo ísť k moru.

Animátor samozrejme robí promo hotelu v tom zmysle, že ho informuje o animačných aktivitách, programe.

Hľadáme animátorov, ktorí môžu začať pracovať na konci apríla 2018 do konca októbra 2018.

Benefity:

- mzda je variabilná a prispôsobená prípadným skúsenostiam
- budeš pracovať pre stabilnú spoločnosť
- stravu a ubytovanie Ti poskytne zamestnávateľ zdarma
- bezplatný tréning na mieste (spolu so stravou 2 x denne a ubytovaním)
- môžeš sa zdokonaliť v angličtine a v zákaznickom servise
- veľkú časť Vášho zárobku si ušetríš
- nízke vstupné náklady
- dostaneš pracovné oblečenie
- nezabudnuteľné priateľstvá a zážitky

Doplňujúce informácie:

Informácie o výberovom konaní
Už 2.3.2018 sa vieš stretnúť s Tvojím zamestnávateľom u nás v kancelárii v Trenčíne.

V prípade, že Ti Tvoj čas nedovolí sa dostaviť (aj keď je to určite ideálnejšie a zvýšiš si tým šance), chceme o Tebe vedieť aj tak!

Základné informácie o ponuke

Plat
600 €
Kontakt
Universal Consulting
praca@universalconsulting.sk
Telefón
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Cyprus
Kraj
Kategória
Au-pair
Pridané
23. 01. 2018