ELEKTRIKÁRI Švajčiarsko 2018

Lokalita : Švajčiarsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Pre nášho švajčiarskeho klienta hľadáme skúsených elektrikárov na sezónu 2018.

KAM: Švajčiarsko / nemecky hovoriace časti CH
PLAT/brutto: od 32.-CHF
NÁSTUP: ihneď

NÁPLŇ PRÁCE: domové a priemyselné inštalácie, novostavby / rekonštrukcie

VÝHODY: švajč.pracovná zmluva, možnosť nadčasov, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne, pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca.

POŽIADAVKY: vyučený + prax, komunikatívna nemčina, samostatnosť, vlastné auto výhodou.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku na E: petra.klatikova@temporer.sk alebo nás kontaktujte na T: +421 949 103 577.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami !

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Petra Klatikova
temporer.sro@gmail.com
Telefón
0949103577
Webstránka
www.temporer.sk
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Pridané
29. 03. 2018