Pracovníci pri výstavbe lodí (montéri, stolári a iné profesie)-oblasť Bavorsko- Nemecko

Lokalita : Nemecko
Plat : 11,50 €

Hľadáme väčší počet MONTÉROV, ZÁMOČNÍKOV, ZVÁRAČOV, INŠTALATÉROV,STOLÁROV a iné pracovné pozície, práce sa budú vykonávať pri výstave lodí, práca v hale oblasť Bavorsko-Nemecko.

Náplň práce montérov: montážne práce pri výstavbe lodí a dokončovacie práce pri výstavbe lodí. Výhodou prax ako zámočník, inštalatér, montér konštrukcií a iní manuálne zruční uchádzači.
Náplň práce stolárov: montáž nábytku na lodiach

Nástupné platové podmienky sú 11,50,-€/hod. brutto, k tomu máte diéty 7,-€/hod. netto.
Budete pracovať na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva.

Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, zamestnanec si ho hradí sám ( 15 - 20,-€/osoba noc )

Zamestnanecké výhody, benefity:
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24 - 30 dní za rok
- nárok na detské prídavky v Nemecku
- príplatky za nadčasy, prácu počas sviatkov, za nočnú prácu
- asistencia českých a slovenských koordinátorov
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- týždenné vyplácanie záloh už počas prvého týždňa v práci

Požadujeme:
- prax so stavebnými montážnymi prácami, stolárskymi prácami
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý (A2/B1), aby sa zamestnanec vedel dohovoriť na stavbe s majstrom
- vlastné auto
- samostatnosť

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mail: job@k2bpersonal.cz

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu :-)

Požiadavky na zamestnanca:

Základné informácie o ponuke

Plat
11,50 €
Kontakt
K2Bpersonal
job@k2bpersonal.cz
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
12. 10. 2017