MONTÉRI - NEMECKO od 2.500 EUR / mesiac brutto

Lokalita : Celé Nemecko
Plat : 2500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 35-40 hod/ týždenne

Hľadáme montérov (aj dvojice montérov) na montážne práce vzduchotechniky, klimatizácií, sprinklerov, montáž vodovodných rozvodov, montáž kovových konštrukcií, montáž regálov, prípadne montáž okien.
Miestom výkonu práce je Spolková Republika Nemecko.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax s montážou vzduchotechniky alebo klimatizácií alebo sprinklerov alebo regálov alebo kovových konštrukcií, prípadne prax ako zámočník, inštalatér
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni "Bau-Deutsch" (nutnosť dohovoriť sa s majstrom na stavbe v nemeckom jazyku)
stredoškolské bez maturity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Montážne práce:
- vzduchotechnika
- klimatizácie,
- sprinklere,
- vodovodné rozvody
- kovové konštrukcie
- regálov, prípadne
- okná a pod.

Benefity:

- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
- sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
- zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
- platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
- ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám
- ochranný pracovný odev a náradie
- koordinátori v Nemecku hovoriaci slovensky

KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 17-tich pobočkách v Európe viac ako 1.600 zamestnancov.

Základné informácie o ponuke

Plat
2500 €
Kontakt
Pavel Jankech
pavel.jankech@koenig.sk
Telefón
+421465426171
Webstránka
www.koenig.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
04. 10. 2017