Holandsko - Instalateri

Lokalita : Den Haag, Holandsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Pre nášho klienta - holandskú personálnu agentúru so zameraním na stavebníctvo, strojárstvo, výrobu a logistiku momentálne hľadáme jedného inštalatéra do partie slovenských pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax ako inštalatér minimálne 3 roky
- komunikatívna úroveň AJ alebo NJ
- základné ručné náradie:
- vrtačku s príklepom a ideálne aj vysávač na prach spojený s vrtanim
- ohýbačku na rúrky – priemer 12,15,22
- slušné pracovné oblečenie – a kvalitnú obuv

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ide o prácu na rekonštrukciiách a prestavbe kancelárskej budovy na bytové jednotky- kde sa inštaluje sanita ako sú toalety, vane a sprchovacie kúty. S tým spojená je aj inštalácia nových potrubí. Systém potrubia je väčšinou tvorený z medených izolovaných rúrok, ktoré sa spájajú systémom "pushfit", ale aj plasty či iné systémy. S tým je spojené to že všetky trubky musia byť vymenené (trubky su medené s izoláciou – nezvárajú sa len spájajú nasúvaním – majú priemer 12,15,22.

Benefity:

? stabilná práca na holandskú zmluvu
? ubytovanie priamo na mieste kde sa pracuje

Doplňujúce informácie:

Ponúkaný plat netto: 475€ / týždeň v čistom

Ubytovanie je zabezpečené priamo na mieste práce v jednom z bungalowov. Ubytovanie je hradené zamestnávateľom.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Ing. Róbert Jopek
info@inboxagency.sk
Telefón
0908 634 471
Webstránka
www.inboxagency.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
18. 09. 2017