Pracovníci v továrni na výrobu hliníka

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Taliansko - Brixen
Plat : 2500 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Pracovný čas: 8 hodín denne,  5 dní v týždni (pondelok ? piatok), práca na tri zmeny (ranná 5:00 ? 13:00, poobedňajšia 13:00 ? 21:00, nočná 21:00 ? 5:00), mení sa vždy po týždni

Informácie o ponuke:

Pracovná pozícia:
• Pracovníčka na úpravu, kontrolu a balenie hliníkových dielov - 1734 € brutto mesačne, táto pozícia je určená pre ženy a nie sú potrebné skúsenosti.
• Pracovník do zlievárne - 1700 - 1900 € brutto mesačne + príplatky za smeny, min. 2 roky skúsenosť.
• Majster / Veduci do zlievárne - 2400 € brutto mesačne + príplatky za smeny, požadované skúsenosti min. 2 roky a maturita.
• Mechanik / elektrikár s ukončeným vzdelaním - 2100 € brutto mesačne + príplatky za smeny, požadovaná prax.
• Procesný technik s ukončeným vzdelaním - 2500 € brutto mesačne.

Ponúkame:
• plat 1700 - 2500 € brutto mesačne + príplatky za smeny
• pracovná doba 8 hodín denne, 5 dní v týždni (pondelok - piatok)
• práca na tri smeny (ranné 5:00 - 13:00, popoludňajšie 13:00 - 21:00, nočné 21:00 - 5:00), mení sa každý týždeň
• nadčasy možné počas víkendov - príplatok za nadčasy 50 - 100%
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradí si ho zamestnanec, prvé 3 mesiace poskytuje zamestnávateľ bonus na ubytovanie 300 € (spolu 900 € za 3 mesiace)

Požiadavky na zamestnanca:

požadujeme:
• konverzačnú znalosť nemeckého alebo talianskeho jazyka
• skúsenosti pre niektoré pozície
• pracovná zmluva na dobu neurčitú

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- fyzicky nenáročná práca v továrni na výrobu hliníkových dielov
- prevádzka priradených zariadení
- montáž a finálna úprava hliníkových dielov
- kontrola a balenie dielov

Benefity:

? 13. plat + vianočný bonus
? zvýšenie platu po 6 mesiacoch
? diéty 5 ? za deň
? sociálne a zdravotné poistenie
? dovolenka 33 dní v roku

Doplňujúce informácie:

AAko postupovať:
• pošlite nám svoj životopis v nemčine alebo taliančine
• vybraní uchádzači absolvujú pohovor zameraný na jazykové znalosti
• uchádzači vybraní zamestnávateľom budú pozvaní do Talianska, kde absolvujem osobný pohovor vo firme
V prípade záujmu o pozíciu nás kontaktuje emailom na praca@prostaff.sk