Java Programátor Nemecko

Lokalita : Karlsruhe
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Súrne hľadáme pre nášho partnera v Nemeckej vedeckej štátnej správe software developera. Jedná sa o vedecké patenty, vývoj ochranných filtrov a rôzne inovatívne funkcie.

FIZ je podla rankingu jeden z najlepších zamestnávateľov, predbehol za rok 2016 dokonca aj spoločnosť Siemens!

Pozícia je vhodná pre juniora s minimálne 1.5 ročnou skúsenosťou alebo pre skúseného harcovníka.

Požiadavky na zamestnanca:

Java
JavaScript
Maven
AngularJS
Wicket
Hibernate

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vývoj nových ochranných patentov, známky kvality, vedecké projekty..

Benefity:

Nemecká pracovná zmluva, nové kurzy pre vzdelanie, jazykové kurzy.

Je nutné vedieť Nemecký na úrovni minimálne B2. Celá komunikácia prebieha v Nemčine.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Roland Ondrus
roland.ondrus@dach-consulting.com
Telefón
0902540067
Webstránka
www.dach-consulting.com
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
IT
Pridané
04. 01. 2018