Hladáme čašníka / čašníčku - Melle / Nemecko

Lokalita : 49324 Melle, Nemecko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 6 dní v týždni 10:30 do 14:30 a 17:30 do ca. 23:00 hod.; utorok je voľný deň

Talianska reštaurácia a pizzeria v Nemecku hľadá čašníčku / čašníka na plný pracovný úväzok.
Do našeho mladého tímu hľadáme čašníčku / čašníka s dobrými znalosťami nemčiny na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca:

Príjemné vystupovanie, flexibilita, schopnost pracovat v tíme, jazykové znalosti: minimálne mierne pokrocilý

Skúsenosti v gastronómii sú výhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, servírovanie jedál, udržiavanie čistoty na pracovisku atď.

Benefity:

Ubytovanie a strava sú zdarma. Plat od 1.000 Euro netto + Trinkgeld, pri odbornej kvalifikácii (vyučený čašník a pod.) a preukazateľných skúsenostiach prirodzene viac.

Zivotopisy posielajte prosím v nemeckom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Domenico Pacinelli
dome1977.dp@gmail.com
Telefón
0049 175 284 30 66
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Čašník
Pridané
28. 08. 2017