Tesár / debniaci tesár / šalovač - NÓRSKO

Lokalita : Nórsko
Plat : 3700 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : plný úväzok

Pre nášho nórskeho partnera hľadáme skúsených tesárov a stavebných tesárov so znalosťou anglického (príp. nórskeho) jazyka na tvorenie debnení (šalungu) podľa výkresov.

Mzda:
215 NOK / hod. brutto, t.j. cca 23 Euro/ hod. brutto)
mzda brutto v eur cca 3700 Eur - pri 40 hod./týždeň

Požiadavky na zamestnanca:

potrebná prax s tvorením debnenia (šalungu) podľa výkresov
- potrebná znalosť anglického alebo nórskeho jazyka na minimálne mierne pokročilej úrovni
- zodpovedný prístup a ochota pracovať nadčasy
- mať financie potrebné na cestu (letenku) do Nórska a na stravu do prvej zálohy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Upresnená po poslaní životopisu a pridelení zákazky.

Benefity:

-nadštandardné platové ohodnotenie
- zabezpečené ubytovanie v blízkosti miesta práce v cene 3500 NOK (cca 370 Eur/mesiac) vrátane energii
- profesionálny servis a asistencia pri vycestovaní ako aj počas práce pre nášho partnera

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis v angličtine na náš email info@mobilepersonnel.eu.

Základné informácie o ponuke

Plat
3700 €
Kontakt
Mobile Personnel
info@mobilepersonnel.eu
Telefón
0903199901
Webstránka
www.mobilepersonnel.eu
Krajina
Nórsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
08. 10. 2018