VODIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKA - NÓRSKO. ODCHOD: IHNEĎ PLAT: 18 EURO BRUTTO/HODINU.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Sund commune on Sorta /juho-západne od mesta Bergen/
Plat : 18 €
Termín nástupu : Neurčený

Náplň práce: Pre Nórskeho zamestnávateľa hľadáme pracovníkov, ktorí majú záujem pracovať na pozícii: vodič vysokozdvižného vozíka v závode kde sa spracovávajú ryby - prevažne lososy.

Náplňou práce je manipulácia s tovarom, vyskladnenie tovaru podľa objednávky, preprava tovaru pomocou VZV a podobne.

Na úspešné umiestnenie je nutné doložiť čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Požiadavky: - znalosť anglického jazyka je výhodou
- platná Európska licencia na VZV
- dobrý zdravotný stav
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- predchádzajúce pracovné skúsenosti na VZV
- zodpovednosť

Nástup do práce / termíny: Ihneď

Pracuje sa na turnusy. 5 týždňov práca, 3 týždne voľno. Výhodou je, ak môžete cestovať do Nórska svojim autom.

Mzda:

173,00 NOK brutto za odpracovanú hodinu . (cca 18 Euro brutto za odpracovanú hodinu)

Nadčasy: príplatok 40% k hodinovej mzde.

Mzda je vyplácaná mesačne na bankový účet. Mzda môže byť poukazovaná aj na slovenský účet. Výplatný termín je cca 25. deň v nasledujúcom mesiaci.

Strava: Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho platu vo výške 3000 NOK za mesiac. (cca 316 Eur mesačne).

Pracovná doba: Pracuje sa na turnusy. 5 týždňov práca, 3 týždne voľno.
Dĺžka kontraktu: dlhodobo/dohodou
Poistenie: Hradené zamestnávateľom.
Vaše náklady / poplatky:

- náklady na cestovanie.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie: V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu + naskenovanú licenciu na vysokozdvižný vozík a všetky dokumenty zašlite na email: info@europersonnel.sk

V texte emailu upresnite dátum, kedy môžete do Nórska vycestovať a či môžete cestovať vlastným autom.