Skladový pracovník pre Venray

Lokalita : Tilburg, Waalwijk
Plat : 9,38 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : cca 40 hodín týždenne

Hľadáte prácu ako zamestnanec skladu? Máte skúsenosti s logistickými procesmi? Ste k dispozícii v krátkom termíne? V tomto prípade vás hľadáme!
Iwork pre nášho klienta hľadá zamestnancov skladu v meste Tilburg / Waalwijk.

Požiadavky na zamestnanca:

- máte skôr skúsenosti ako zamestnanec skladu
- ste flexibilný v pracovnej dobe (sú možné viaceré zmeny)
- máte svoj vlastný spôsob dopravy, žijete v okruhu 50 km od mesta Tilburg / Waalwijk alebo hľadáte zamestnanie s ubytovaním
- ste k dispozícii 40 hodín týždenne
- ste ochotní pracovať cez víkendy, večery a sviatky
- máte čistý register trestov (VOG)
- máte dobru komunikáciu v angličtine

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Zber objednávok
- Triedenie a počítanie produktov
- Konfigurácia elektroniky
- Umiestnenie produktov na správne miesto
- Príprava výrobkov na prepravu

V závislosti od vašich vzácnych skúseností a platných certifikátov môžete byť nasadení aj na iných oddeleniach, kde môžete:

- Pracovať s EPT (platné osvedčenie je nevyhnutné)
- Skúsenosti na vozíku s výsuvnými vydlami alebo vysokozdvižným vozíkom (platné certifikáty sú nevyhnutné)
- Odvážanie produktov - transport (platné osvedčenie je nevyhnutné)

Benefity:

- Plat 9,38 EUR brutto za hodinu
- Príspevok na zmenu
- Práca v rámci medzinárodnej logistickej spoločnosti
- Práca na plný úväzok
- ubytovanie a dopravu
-Forklift, Reach Truck, EPT kurzy (pre ľudí so skúsenosťami, ale bez certifikátu)

Doplňujúce informácie:

O spoločnosti:
Náš klient je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb pre globálne odvetvia. Poskytuje riešenia dodávateľského reťazca navrhnuté a prispôsobené na dosiahnutie maximálnej flexibility a agilnosti. Je to medzinárodná spoločnosť, v ktorej je oficiálnym jazykom angličtina. Flexibilita v pracovnej dobe a úlohách je absolútnou nevyhnutnosťou.

Základné informácie o ponuke

Plat
9,38 €
Kontakt
Mário Ševela
praca@iwerk.eu
Telefón
0948 930 181
Webstránka
www.iwerk.eu
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
20. 06. 2017