KUCHÁR (minútky, jedlá na grile), AJ BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ - RAKÚSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Lokalita : Bad Hofgastein (Rakúsko)
Plat : 1300 €
Termín nástupu : Neurčený

KUCHÁR (minútky + grilovanie) AJ BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ - RAKÚSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Krajina: Rakúsko
Miesto práce: Bad Hofgastein
Náplň práce: Pre rakúsku reštauráciu hľadáme samostatného, zodpovedného a flexibilného kuchára, ktorý bude pripravovať hlavne minútky + grilovanie (práca samostatne)
Nemusíte ovládať nemecký jazyk, nakoľko majitelia reštaurácie sú z Českej republiky.

Uchádzač musí mať skúsenosti s varením minútiek a s prípravou jedál na grile.

Kuchár ktorého hľadáme musí vedieť pracovať samostatne, vedieť si zorganizovať čas a pracovať kvalitne a rýchlo. Pozícia je vhodná iba pre uchádzača, ktorí zostane pracovať na celú letnú sezónu a je ochotný pracovať nadčasy. Najsilnejšie mesiace počas letnej sezóny sú jún, júl prípadne august, kedy sa pripravuje aj 200 minútiek denne. (90% objednávok sú cestoviny)
Koniec letnej sezóny je zvyčajne v polovici októbra a kuchár má možnosť dohodnúť sa na práci aj na zimnú sezónu.

Polievky: napr. brokolicová krémová, zeleninový vývar atď.
Šaláty - napr. grécky šalát, šalát s kuracím mäsom, miešané šaláty a pod.

Cestoviny:
Špagety aglio olio- cesnak, rajčiny, feferóny, korenie)
Špagety Bolognese ( omáčka je polotovar)
Špagety s morskými plodmi plus cesnak a rajčiny
Penne Arabiata - rajčiny, olivy, cesnak, feferóny
Penne s kuracím mäsom a šampiňónmi- smotanová omáčka

Predjedlá: Caprese- nakrájaná mozzarela a rajčiny
Tanier s parmskou šunkou
Kalamáre (mrazené - smažia sa vo fritéze)
Grilovaný syr – dva plátky syrov – príprava cca. 2 minúty podávané na
zeleninovej oblohe.

Mäsové jedlá:
Grilované kuracie prso zapečené s rajčinami a mozzarelou
Kurací rezeň
Grilované kuracie prso s omáčkou s čiernym korením (omáčka je
polotovar)
Kuracie krídelka (krídelka sú polotovar a pripravujú sa vo fritéze) polotovar
Hovädzí hamburger (polotovar) pripravuje sa na grile
Kurací hamburger (polotovar, pripravuje sa vo fritéze)

Rizotá: rizotá sú hotové, nie je treba nijako dochucovať. Podávajú sa s mäsom alebo lososom a zeleninou. To sa pripravuje na Wok panvici a spoločne sa servíruje na tanier. Príprava je veľmi rýchla a jednoduchá.

Ryby:
LOSOS so zeleninou
Vysmážané rybie filé - (polotovar, pripravuje sa vo fritéze)

(možná mierna zmena jedálneho lístka podľa požiadaviek klientov)

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorí vie pracovať samostatne a zodpovedne, je flexibilný v príprave jedál a v prípade potreby musí byť ochotný pomôcť aj inému personálu.

Požiadavky: - predchádzajúce pracovné skúsenosti s prípravou minútiek a s prípravou jedál na grile
- flexibilita
- ochota pomôcť aj inému personálu
- možnosť vycestovať čo najskôr
- pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý môže vycestovať ihneď a pracovať minimálne do polovice októbra 2017, prípadne do konca októbra 2017.
Ak bude zamestnávateľ spokojný, môže opäť nastúpiť na zimnú sezónu ktorá začína približne začiatkom decembra 2017.
V období mimo sezóny je zamestnávateľ v prípade záujmu ochotný vybaviť príspevky v Rakúsku.

Nástup do práce / termíny: Ihneď / čo najskôr

Mzda:
Možnosť výberu:
Od 1600 Eur v čistom mesačne (ak máte vlastné ubytovanie, ktoré si hradíte sám, zamestnávateľ Vám môže pomôcť s kontaktami na ubytovacie zariadenia a pod.)

alebo

od 1300 Eur v čistom mesačne (ak Vám ubytovanie poskytuje zamestnávateľ a teda hradí ho zamestnávateľ)

Pri štandardnom pracovnom týždni je mzda mzda 1600/1300 Eur mesačne.

Ak pracujete nadčas, zamestnávateľ platí 7 Eur na hodinu v čistom. Nadčasy sú vyplácané týždenne - každý piatok, mzda je vyplácaná mesačne. Počas hlavnej sezóny sa pracuje 45-46 hodín týždenne.

Strava: Zabezpečená v reštaurácii.
Ubytovanie:
Podľa Vášho výberu:
môžete bývať vo vlastnom ubytovaní, ktoré si hradíte sám
alebo
Vám môže zamestnávateľ zabezpečiť ubytovanie v penzióne 2-3 minúty pešo od práce. Potom ak budete mať záujem, môžete si nájsť vlastné ubytovanie podľa Vašich požiadaviek.

Pracovná doba: Pracuje sa priemerne 45 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa

Dĺžka kontraktu: Na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 2 mesiace.
Poistenie: Hradené podľa platnej rakúskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:
Vaše náklady:
- náklady na dopravu do Rakúska (vieme Vám pomôcť nájsť súkromnú dopravnú spoločnosť, ktorá by Vás zaviezla priamo na miesto práce v Rakúsku - minibus, cena cestovného lístka zavísí od miesta kde chcete byť na Slovensku vyzdvihnutý)

Poplatky za poradenstvo a naše služby:
Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí/.

- 220 Eur po podpise potrebných dokumentov/zmlúv na Slovensku.

V prípade že bude zamestnávateľ s Vami spokojný a zostanete pracovať min. do konca sezóny, poplatok Vám bude vrátený zamestnávateľom v plnej výške.

Doplňujúce informácie: V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v slovenskom jazyku
+ fotografiu, prípadne referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov na email: info@europersonnel.sk

Všetky informácie na tel. číslach: 0917 721 626 alebo 0910 199 868.
Preverujeme referencie.

Základné informácie o ponuke

Plat
1300 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Kuchár
Pridané
27. 06. 2017