SKLAD SO ZNAČKOVÝM OBLEČENÍM - HOLANDSKO, ihneď

Lokalita : mesto Venlo v Holandsku
Plat : 1400 €
Termín nástupu : Ihneď

VEĽKOSKLADY SO ZNAČKOVÝM OBLEČENÍM A MÓDNYMI DOPLNKAMI MICHAEL KORS - HOLANDSKO. ODCHOD: 24.05.2017, prípadne dohodou (aj pre páry)

Krajina: Holandsko
Miesto práce: Venlo - juh Holandska
Náplň práce:

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky ktorí budú pracovať v novo otvorenom veľkosklade luxusnej značky Michael Kors /môdne doplnky, oblečenie, kabelky, hodinky a pod./.

Náplňou práce je príjem, triedenie a balenie tovaru, príprava tovaru podľa objednávok na expedíciu do Európy a blízkeho východu.

Požiadavky: - komunikatívna znalosť anglického jazyka
- pozícia vhodná pre ženy, mužov aj páry (páry zamestnávateľ ubytuje spoločne, nemusia však pracovať na rovnakých smenách)
- pozícia vhodnejšia pre pracovníkov/pracovníčky do 45 rokov
- čistý výpis z registra trestov
- pozícia nie je vhodná pre študentov, nakoľko sa jedná o dlhodobú pracovnú pozíciu

Nástup do práce / termíny:
24.05.2017 (prípadne dohodou)

Mzda:

9,63 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money
Ak pracujete na nočnej zmene hodinová mzda sa navyšuje o 30%.

Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet zamestnanca.
Prvá mzda je vyplácaná 3 týždne pozadu. Možnosť výplat na holandský alebo slovenský účet.

Strava: Zabezpečujete si sami.

Ubytovanie:
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho hrubého platu sumou 94 Eur týždenne čo je cca 70 - 75 Eur v čistom za týždeň.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch, max. 2ja pracovníci na izbe.

Ubytovanie pre pracovníkov ktorí majú 18, 19, 20 rokov majú zníženú cenu ubytovania nasledovne:

18 rokov: 23,50 Eur z hrubej mzdy
19 rokov: 47 Eur z hrubej mzdy
20 rokov: 70,50 Eur z hrubej mzdy

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 2 Eur. (ztrhávaneé zo mzdy pracovníkov)
Pracovná doba: Pracuje sa na zmeny. Ranná, poobedná a nočná.
Ak pracujete na nočnej smene hodinová mzda sa navyšuje o 30%.

Dĺžka kontraktu: Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.
Poistenie: Hradené zamestnávateľom.

Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí/.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie: Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo. Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Ubytovanie je vzdialené 10 - 30 km od práce. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za poplatok 2 - 3,50 Eur/deň (strhávané zo mzdy pracovníkov).

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Základné informácie o ponuke

Plat
1400 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
19. 05. 2017