Skvelá príležitosť skúsiť život v Írsku! Zamestnávateľ si Ťa príde vybrať osobne 10.mája do Trenčína! Pracovník v mäsozávode bez znalosti jazyka!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Ballyhaunis, Charleville, Waterford
Plat : 1200 €
Termín nástupu : Ihneď

Po dlhšej dobe k nám opäť zavíta náš írsky klient. Chceme preto využiť príležitosť a odprezentovať mu tých najlepších z Vás. Využite možnosť a príďte na osobný pohovor 10.mája do Trenčína a spýtajte sa osobne českej koordinátorky otázky, ktoré Vás najviac zaujímajú. Zamestnávateľ ponúka výbornú príležitosť pre šikovných a fyzicky zdatných uchádzačov získať prácu v Írsku aj bez znalosti cudzích jazykov. Garantovaný pracovný čas, mzda 9,15Eur/hodina a nadčasy za 13,15Eur/hodina sú len jednou z mnohých pozitív tejto ponuky.

Požiadavky na zamestnanca:

- predošlá skúsenosť NIE je podmienkou, ale výhodou
- znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
- preferovaný vek 22 – 40 rokov
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia
- chuť pracovať v zahraničí
- čistý register trestov
- zdravotná spôsobilosť na vykonávanie práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Aká bude Vaša pracovná náplň?
- úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je rýchla v tempe na linke.
- kandidáti na začiatku vykonávajú jednoduché pomocné práce, neskôr majú možnosť kariérneho rastu (zaučia sa na prácu s nožom)

Nástup: ihneď/dohodou
Pracovné ohodnotenie: 9,15€ brutto/hodina
nadčasy: 13,15€ brutto/hod

Doplňujúce informácie:

- spokojní zamestnanci
- garantovaný pracovný čas
- príspevok zamestnávateľa na vstupné náklady - depozit na ubytovanie
- český koordinátor na mieste – asistencia po príchode do práce
- asistencia s plánovaním cesty
- pomoc pri jednaní s úradmi, registrácia na úradoch
- neustále prehodnocovanie mzdy
- možnosť zvýšenia mzdy na základe odporúčania od nadriadeného
- mzda vyplácaná týždenne
- dobrý zárobok + možnosť vrátenia daní
- dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti anglického jazyka
- práca na hlavný pracovný pomer
- veľmi pekné ubytovanie

Životopis pošlite na emailovú adresu:
uc@universalconsulting.sk