Skladnici v Nemecku - bez nemčiny

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko
Plat : 1600 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť maloobchodných supermarketov so sídlom v Nemecku, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Skladník / Vodič VZV.

Miesto výkonu práce: Buttenheim pri Bambergu (50km od Norimbergu, 144 km od Chebu - české hranice)

Ponúkame:
- mzda skladník 1500€ / mes. + vodič VZV prémia 100€/mes.
- ubytovanie zabezpečené 175 - 200€ / mes.
- príspevok na prepravu u zbytovne na pracovisko - v prípade dochádzania viac, ako 35 km (ideálne vlastné auto)
- dopravu do Nemecka si zabezpečuje a hradí zamestnanec sám

Požiadavky na zamestnanca:

Podmienky pre prijatie:
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni veľká výhoda, nie podmienka
- vodič VZV - na pracovisku prechádza skúšobnou jazdou
- vlastné auto veľká výhoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracovná činnosť:
- práca na HPP
- hlavnou náplňou práce je manipulácia s potravinami
- práca vhodná pre mužov, ženy i páry