Montovanie / skladanie kontajnerov - Holandsko, ihneď

Lokalita : mesto Echt
Plat : 10,18 €
Termín nástupu : Ihneď

MONTOVANIE / SKLADANIE KONTAJNEROV - HOLANDSKO, ODCHOD: IHNEĎ

Krajina: Holandsko
Miesto práce: mesto Echt (juhovýchodná časť Holandska)
Náplň práce: Pre holandského zamestnávateľa hľadáme mužov na skladanie kontajnerov. Kontejner sa skladá z 3 častí ktoré treba spolu zmontovať + primontovať kolesá. (viď obrázok nižšie)
Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Kontajnery sa používajú na prepravu rozličného tovaru.
Možnosť umiestniť kamarátov.

Na úspešné umiestnenie je nunté mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Požiadavky: - znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- pozícia vhodnejšia pre pracovníkov do 45 rokov
- ochota pracovať manuálne
- možnosť umiestniť kamarátov

Nástup do práce / termíny: ihneď
Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) Cena cestovného lístka 120 Eur vrátane batožiny. V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.

Mzda:
Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:
23 rokov a viac:

9,43 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money

(príplatky za prácu na poobednej smene)

Pracovníci ktorí šoférujú služobné autá z ubytovania do práce a späť dostanú od zamestnávateľa bonus 4 Euro netto/deň

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.
Zálohy sú vyplácané každý týždeň.
Prvá mzda je vyplácaná 3 týždne pozadu. Možnosť výplat na holandský alebo slovenský účet.

Strava: Zabezpečujete si sami. Na ubytovaní je k dispozícii plne vybavená kuchynka)
Ubytovanie: Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho hrubého platu sumou 94 Eur týždenne čo je 70 - 75 Eur v čistom za týždeň.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch, max. 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 2 - 3,50 Eur (podľa vzdialenosti ubytovania)

Pracovná doba:
Pracuje sa priemerne 35 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pracuje sa na zmeny. Ranné a poobedné.

Dĺžka kontraktu: Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia. (dlhodobá práca)
Poistenie: Hradené podľa holandskej legislatívy. Zamestnávateľ Vás prihlasuje do zdravotnej poisťovne v Holandsku.
Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí/.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:
Ďalšie informácie:

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo. Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Ubytovanie je vzdialené 10 - 30 km od práce. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za poplatok 2 - 3,50 Eur/deň (strhávané zo mzdy pracovníkov).

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné emailom zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Základné informácie o ponuke

Plat
10,18 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0917 721 626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
19. 05. 2017