Jedinečná prac. príležitosť na Islande - pre ženy a páry!

Lokalita : Island
Plat : 2238 €
Termín nástupu : 24.04.2017
Pracovná doba : Pracuje sa na 1 zmenu (40 hodinový pracovný týždeň) v hlavnej sezóne býva možnosť pracovať na 2 zmeny.

Hľadáme šikovné ženy, ktoré chcú pracovať dlhodobo na Islande.

Nástup: 24.04.2017
Hrubá mzda od: 2238,4€

Dĺžka kontraktu: 1 rok

Požiadavky na zamestnanca:

- šikovné ženy prípadne páry, s komunikatívnou angličtinou (B1) s motiváciou žiť a pracovať na Islande minimálne 1 rok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- krájanie, čistenie, filetovanie rýb, príprava na ich mrazenie + ďalšie pomocné práce podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke: http://www.universalconsulting.sk/job/prilezi tost-splnit-si-sen-zite-a-pracujte-na-islande -spracovanie-ryb/

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na email
info@universalconsulting.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
2238 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Potravinárstvo
Pridané
04. 04. 2017