HOLANDSKO - Kontrolór kvality a opravár/mechanik v automobilke

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 13,66 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre významnú automobilovú spoločnosť s výrobným závodom v Holandsku momentálne hľadáme 50 pracovníkov na pozíciu PRACOVNÍK KONTROLY A OPRÁV (Rectification Associate) ktorí by radi pracovali v jednej z najinovatívnejších automobilových značiek na svete. Na tejto pozícii budete zodpovední za kontrolu a nápravy závad na autách na konci montážnej linky. Je požadovaná nezávislá práca. V prípade, že na Vašom pracovisku nemáte dostatok práce, bude vyžadovaná pro-aktívna výpomoc kolegom napr. na výmene pneumatík a pod.

Požiadavky na zamestnanca:

• 1 – 3 roky praxe s metódami, technikami, dielmi, náradím a materiálmi používanými na údržbu a opravy automobilov.
• Skúsenosti s testovacími a diagnostickými zariadeniami, high voltage (kúrenie, ventilácia a klimatizácia) hydraulikou, brzdami, testovaním a opravami elektronických systémov a modulov.
• Schopnosti narábať a udržiavať množstvo náradia, prístrojov a zariadení.
• Skúsenosti s technickým automotive servisom, zariadeniami a metódami.
• Skúsenosti s používaním skenovacích nástrojov, po-diagnostikou, a zobrazovaním / multimeter.
• Ochota pracovať v trojsmennej prevádzKe.
• Platný vodičský preukaz
• Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B1 (skype interview so zamestnávateľom)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Budete pracovať ako automotive technik, kontrolovať, opravovať a napravovať elektromobily na konci procesu montáže
• Budete pracovať s rôznymi druhmi náradia, prístrojov a zariadení
• Budete kontrolovať, udržiavať a certifikovať zariadenia na pracovisku
• Budete kontrolovať vozidlá pred dodávkou
• Budete robiť záznamy o čase, nákladoch a materiáloch
• Budete sa podieľať na čistení automobilov ako aj servisného centra
• Môžete pracovať aj na viacerých úlohach simultánne, nastavovať ich priority, organizovať svoje plány tak aby ste plnili deadlines.

Doplňujúce informácie:

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnej holandskej spoločnosti pre býznamnú automobilovú značku
- ubytovanie poskytnuté zadarmo zamestnávateľom
- žiadne agentúrne poplatky
- dlhodobá práca

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím uašlite emailom na info@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “Pracovník v automobilke v Holandsku”. Uchádzačov s nemeckým, alebo anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – skype, alebo telefonický pohovor v nemeckom či anglickom jazyku.