Nemecko a Holandsko - Elektrikári

Lokalita :
Plat : 2000-2100 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre viacerých klientov v Nemecku a Holandsku hľadáme elektrikárov na rôzne projekty, jednak na inštalácie na stavbách rodinných domov, komerčných objektov ale aj priemyselných elektrikárov na zapájanie a údržbu strojových zariadení.

Požiadavky na zamestnanca:

- práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou min 4 – 5 rokov
- vyučený elektrikár alebo elektrotechnik
- je potrebné byť manuálne zručný – vo výrobe a montáži
- dobrá úroveň nemeckého jazyka
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Pokládka káblov a konektorov,
- Inštalácia zariadení, rozvodných skríň,
- Inštalácia rozvodov,
- Hlbenie rýh pre káble v stenách,
- Vrtanie otvorov v stenách,
- Inštalácia vypínačov, zásuviek,
- Inštalácia osvetlenia, zvončekov a dverových systémov,
- Razanie káblov na určitý rozmer a spájanie dohromady ak je potrebné,
- Merania,
- Identifikácia potrieb zariadení a inštalačného materiálu a tvorba výkresov a súpisiek materiálov,
- Montáž elektrickej ovládacej a káblovej rozvodne,
- Uistenie sa, že pred spustením do prevádzky je všetko zapojené a otestované,
- Diagnostika chýb,
- Údržba

Ponúkaný plat netto: zamestnávatelia ponúkajú mzdu v rozmedzí 450 – 500€ na 40 hodinový týždeň, nadčasy sú preplácané, pričom ubytovanie je zadarmo, takže mesačná čistá mzda je medzi 2000 – 2100€

Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom so snahou, aby bolo čo najbližšie k miestu práce.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím uašlite emailom na office@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “ELEKTRITÁR V NEMECKU / HOLANDSKU“.
Pre prácu v Nemecku je nutné komunikovať Nemecky. V Holandsku je žiadaná komunikácia v Anglickom ALEBO nemeckom jazyku.
Uchádzačov budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor v nemeckom - anglickom jazyku.

Základné informácie o ponuke

Plat
2000-2100 €
Kontakt
Pavel Orosz
office@inboxagency.sk
Telefón
0907 528 781
Webstránka
www.inboxagency.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
26. 05. 2017