DOKLADANIE TOVARU V SUPERMARKETE - HOLANDSKO. ODCHOD: ihneď

Lokalita : okolie Amsterdamu
Plat : 1500 €
Termín nástupu : Ihneď

Miesto práce: okolie Amsterdamu
Náplň práce: Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tým pracovníkov v Holandsku.
Hľadáme mužov aj ženy, ktorí budú pracovať v Holandských supermarketoch /Albert Heijn and Jumbo Plus/.

Náplň práce:
- dokladanie tovaru
- sledovanie doby spotreby produktov
- komunikácia so zákazníkmi
- triedenie tovaru v skladových priestoroch a iné

Požiadavky: - znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- flexibilita
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- pozícia vhodná pre mužov aj ženy aj páry (páry zamestnávateľ ubytuje spoločne, nepracujú však na rovnakých smenách)

Nástup do práce / termíny:
Odchod zo Slovenska: ihneď, dohodou

Mzda:
Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci od 18 - 20 rokov:
7,63 Eur brutto/hod. denná smena
12,07 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

Pracovníci od 21 - 22 rokov:
8,14 Eur brutto/hod. denná smena
12,87 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

Pracovníci 23 rokov a viac:
10,61 Eur brutto/hod. denná smena
16,78 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

Prvý týždeň každý pracovník absolvuje tréning. Mzda počas prvého týždňa je 76 Eur v čistom. Počas tohto týždňa pracovník má ubytovanie zdarma.
Po absolvovaní tréningu /prvých 35 - 38 odpracovaných hodín/ je hodinová mzda podľa veku pracovníka ako je uvedené vyššie.

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.
Zálohy sú vyplácané každý týždeň.

Strava: Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho hrubého platu sumou 94 Eur týždenne čo je 70 - 75 Eur v čistom za týždeň.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch, max. 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 2 - 3,50 Eur (podľa vzdialenosti ubytovania) Ak pracovníci nedostávajú služobný automobil (bývajú blízko) dostávajú od zamestnávateľa bicykel - návratný depozit 75 Eur strhávaný zo mzdy)

Pracovná doba:
Pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne.
Práca je rozdelená na 2 smeny:

Denná: sa začína medzi 6:00 - 18:00 hod.
Nočná: od 22:00 - 6:00 hod.
(závisí od supermarketu)

Niektoré supermarkety sú otvorené 7 dní v týždni.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať emailom životopis v anglickom jazyku + fotografiu. Váš záujem nám potvrdte telefoniky.

Základné informácie o ponuke

Plat
1500 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
25. 10. 2017