Práca v Írsku – pomocný kuchár

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Írsko
Plat : 12,5 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 6 mes až rok a dlhšie

Exkluzívna spolupráca s jedným z najznámejších pubov v Írsku, ktorý je situovaný v nádhernej lokalite v okolí Dublina a je preslávený svojou históriou , atmosférou, kvalitou potravín a služieb .

Pozícia: pomocný kuchár – Commis Chef

Požiadavky na zamestnanca:

Anglický jazyk – základná komunikatívna znalosť.
Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. Ochota učiť sa a prijímať nové, práci prospešné informácie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
• Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
• Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
• Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
• Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
• Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
• Kontrola kvality hotových jedál.
• Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
• Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Benefity:

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: TPP, min. 3-6 mesiacov

Plat: 12,5 EUR/hod a viac , podľa praxe
Ubytovanie: na začiatok je poskytnuté zdarma, v komfortných karavanoch, ktoré spoločnosť vlastní. V tomto prípade pešia vzdialenosť do práce. Neskôr možnosť odsťahovať sa do vlastného ubytovania.
Strava: poskytnutá zamestnávateľom zdarma.

Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia. Vyzdvihnutie z letiska .
Bonus : preplatenie letenky zamestnávateľom po skúšobnej dobe do výšky max.100 EUR

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO recruitment agency, Volgogradská 13 ,080 01 Prešov , mail : praca@praca-info.sk, tel.č. : 0907 53 00 16