Elektromontér/Elektrotechnik

Lokalita : celé Nemecko
Plat : 10,65 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Hlavni pracovni pomer

Na vicero lokalit do Nemecka, hledáme elektrotechnika, elektromontéra, elektroinstalatera s predcházejicimi pracovnimi zkusenostmi a hovorovou znalosti nemčiny v oboru.

Požiadavky na zamestnanca:

- vyuceni v oboru
- praxe podminkou
- komunikativni znalost Nemeckeho jazyka v oboru

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vaši úlohou bude:
*pripojeni a zapojeni elektrických zarizeni
*príprava rozvadecu a materialu pro výrobu
*práce podle výrobne dokumentace
*jednoduché elektro-instalace a elektro-montáže rozvody v komerčnich i industriálnich budovách, nebo v obytnych domech
*Na nektere zákazky potrebujeme prumysloveho elektrikare na instalacii ruznych stroju a zarizeni či zapájani rozvodných skríňi dle prislusnych schemat.

Benefity:

Nabizime:

- nemeckou pracovni smlouvu na dobu neurcitou
- ochranny odev
- vcasne vyplaceni mzdy a seriozni jednani
- slusne platove ohodnoceni
- priplatky a dovolena az 30 dni

Možné je i obsadeni dvojic či menších skupinek, pricemz je nutná znalost nemeckého jazyka v oboru; musite byt "pojizdní" (teda mit k dispozíci aspoň jeden automobil).

V pripade zájmu zprostredkovavame take ubytovani.

Plat je od 10,65 Eur + diety 30 Eur a závisí od zkusenostech uchazece.
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Prosím o strukturovane životopisy v nemeckem jazyce na info@timepart.eu

www.timepart-personal.de
TČ: 0049 163 665 1471

Základné informácie o ponuke

Plat
10,65 €
Kontakt
Timepart
info@timepart.eu
Telefón
00491636651471
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
17. 08. 2017