Pracovník/čka v potravinárskom závode v Nemecku- bez znalosti NJ, práca aj pre páry !

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Harsewinkel, Flensburg
Plat : 9,79 €
Termín nástupu : Ihneď

Pripojte sa k našim uchádzačom, ktorí už pracujú v týchto závodoch !!!
Najrýchlejšia cesta, ako začať pracovať v Nemecku.

Pracovník v potravinárskom závode - balenie údenín, skladník

Lokalita: Nemecko - Harsewinkel, Flensburg a iné

Plat: 9,79 EUR /hod brutto
Jazykové znalosti: základná znalosť nemeckého, AJ, alebo ruského jazyka

Nástupný termín: Ihneď

Hlavný pracovný pomer

Doprava: Autobusom alebo vlastným autom, hradíte si sami, náklady na dopravu sa pohybujú vo výške cca 100-120 EUR. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca:

AJ, NJ, RS - výhodou je základná znalosť

Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca pri výrobnej linke, príprava polotovarov, predpríprava výrobkov, triedenie. Práca s mechanizmami, ale aj manuálne bez strojov. Konečné balenie hotových produktov a expedícia do maloobchodu.

Benefity:

Práca je vhodná aj pre páry a skupinky.

Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v rodinných domoch a ubytovniach, izby sú 1-2 posteľové. Cena ubytovania 275 Eur/mesiac.

Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si v spoločnej kuchynke.

Doplňujúce informácie:

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22 ,080 01 Prešov , mail :praca@praca-info.sk, tel.č. : 0907 515265