Dlhodobá práca vo výrobe s ubytovaním a príspevkom na dopravu, mzda až 1.100€(Operátor)

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bratislavský kraj
Plat : 5,00 - 5,36 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 4 smeny

Hľadáme šikovných operátorov do výroby. Práca vhodnejšia pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca:

- chuť pracovať,
- manuálna zručnosť,
- skúsenosti vo výrobe výhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- montáž komponentov,
- obsluha výrobnej linky,
- kontrola kvality výrobkov,
- prax nie je nutná, ale je vítaná.

PRACOVISKO: Lozorno pri Bratislave
ZÍSKAJ ODMENU ZA ODPORUČENIE ZNÁMEHO 75€!

Benefity:

- stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer),
- príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce,
- príplatok za prácu nadčas,
- príspevok na DOPRAVU v rámci regiónu max. 230?,
- príspevok na bývanie až do 150?/mesačne,
- dochádzkový BONUS,
- výkonnostný BONUS,
- dotované ubytovanie zabezpečené,
- stravovanie na pracovisku zabezpečené,
- zálohy týždenne,
- firemné akcie (lyžovačky, večierky, športové dni...),
- množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky na narodeniny, letné a zimné bonusy, vstupenky do divadla, plavárne, či na zimný štadión....).

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: nabor@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.