Au-pair, Domestic helper, Gazdiná do Švajčiarska

Lokalita : Švajčiarsko
Plat : 1500 €
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho dlhoročného a overeného švajčiarskeho klienta hľadáme skúsené kandidátky na pomocné práce v domácnostiach vo Švajčiarsku.

Potrebné je mať buď pedagogické vzdelanie alebo prax ako profesionálny au-pair/domestic helper za posledné 3 roky-nutné doložiť referenciami prax.

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- prax s podobnou prácou /ako au-pair, nanny, housekeeper alebo pedagogické vzdelanie, aj opatrovanie detí rodinných prislušníkov/-za posledné 3 roky NIE DLHŠIE!!!
- otvorená, priateľská osobnosť
- komunikatívnosť, flexibilita
- zodpovednosť, svedomitosť, poriadkumilovnosť
- trpezlivosť
- ochota pracovať v zahraničí dlhodobo (min. 1 rok)
- vodičský preukaz skupiny B, aktívna prax
- nefajčiarka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je starostlivosť o domácnosť, vykonávanie základných domácich prác /varenie, ľahké upratovanie, babysitting/, nakupovanie, odvoz detí do školy a pod.

Pomocníčka v domácnosti sa stará o celú domácnosť ako takú, pracuje cca 43 hodín týždenne, mzda od cca 1.500 € netto mesačne (aj viac, podľa skúseností) + nadčasy preplatené zvlášť + ubytovanie a strava zdarma (umiestňujeme len ženy, individuálne platové podmienky pri každej rodine). Ubytovanie majú ženy zvlášť v izbách+sociálne zariadenie, majú dostatočné súkromie.

Doplňujúce informácie:

Iné výhody
- stabilný klient - osobný prístup, vždy osobné stretnutie s perspektívnou kandidátkou /príjemný pohovor s AJ alebo NJ, nie je potrebné sa ho obávať/ - pre rodiny vyberá tých najlepších kandidátov, pre kandidátov vyberá tie najvhodnejšie rodiny, zaručená spokojnosť
-rodina, predtým ako začne s registračnými procedúrami, Vás na vlastné náklady pozve do Švajčiarska a v prípade vzájomnej zhody Vám ihneď ponúkne kontrakt
- umiestňovanie do lukratívnych a VIP rodín
- dlhodobý kontrakt, platená dovolenka 20 dní v roku
- dovolenka s rodinou v zahraničí
- zdravotné, sociálne, dôchodkové a úrazové poistenie, poistenie mzdy / v prípade úrazu alebo vážneho ochorenia Vám počas 2 nasledujúcich rokov bude vyplácaná mzda/
- dôchodkové a iné štátne benefity vo výške cca 6000 Eur za každý odpracovaný rok /výška benefitu závisí od aktuálneho kurzu švajčiarskeho franku/
- nadčasy sú kompenzované alebo preplácané - lukratívny zárobok
- Vaša mzda závisí od toho, či budete pracovať ako pomocníčka pre celú domácnosť - vybavenie pracovného povolenia vopred
- vstupná zdravotná prehliadka zdarma
- ubytovanie priamo v domácnosti - vlastná izba, kúpelňa, TV, internet
- zdokonalenie sa v cudzom jazyku
- získanie cenných skúseností a referencií
- náš klient každoročne organizuje stretnutie pre všetky jeho zamestnankyne pracujúce vo Švajčiarsku, za účelom výmeny skúseností

Základné informácie o ponuke

Plat
1500 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
zivotopis@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Mesto
Pridané
07. 07. 2015