Ponuka pre PÁNOV!

Lokalita : Berlín
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 30.06.2015
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Je Váš sen pracovať v meste Berlín? Hľadáme opatrovateľa, ktorý môže vycestovať a privyrobiť si v Nemecku.
Pracovná náplň: opatrovanie milého 84 ročného pána, ktorý ma ľahkú demenciu, je inkontinentný, pohybuje sa za pomoci rolátora. Pán je zaradený do 2 stupňa opatrovania. Opatrovateľ sa musí vedieť postarať o domácnosť ( varenie, upratovanie ).
Požaduje sa základy nemeckého jazyka a skúsenosti s opatrovaním.
Nástup: 30.06.2015 – 15.08.2015
Platobné podmienky: 1220 euro + 130 euro príspevok na cestu.
V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis s fotkou na e-mail: nabor@vip-pflege.eu alebo inzercia@vip-pflege.eu alebo v prípade otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 688 777 alebo 0948 245 300.

Požiadavky na zamestnanca:

Skúsenosti s opatrovaním.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovanie

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Zdravotníctvo
Pridané
23. 06. 2015