Super ponuka pre Vás

Lokalita : Tegernsee
Plat : 1350 €
Termín nástupu : 19.06.2015
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Hľadáme skúsenú opatrovateľku na záskok k ležiacej páni(173cm/80kg), ktorá má sklerózu multiplex. Na odbremenenie chodí aj na výpomoc ambulantná služba. Páni býva sám v byte s terasou.
Nástup na pozíciu: 19.06.2015 ( na 4 týždňový turnus )
Miesto práce: je nádherné malé mesto Tegernsee s asi 3900 obyvateľmi.
Odmena pre opatrovateľku: 1350euro/v čistom
Pre bližšie informácie o pozícií nás kontaktujte na číslach: 0948 688 777, 0948 245 300. Alebo neváhajte a hneď nám zašlite vyplnený dotazník, ktorý nájdete na našej stránke www.vip-pflege.eu

Požiadavky na zamestnanca:

Skúsenosti s opatrovaním a dobrá znalosť nemeckého jazyka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovania a staranie sa o domácnosť.

Základné informácie o ponuke

Plat
1350 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
29. 05. 2015