Hľadáme opatrovateľku do mesta Remscheid

Lokalita : Remscheid
Plat : 1110 €
Termín nástupu : 04.06.2015
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Vycestujte s nami do mesta Remscheid na jednomesačný turnus už 4 júna! Na opatrovanie je milá, sympatická, 79 ročná pani je zaradená v stupni opatrovania 2, má astmu, pohybuje sa pomocou rolátora, je inkontinentná a duševne je v poriadku. Býva v rodinnom domčeku. Opatrovateľka má k dispozícií menší byt (v rodinnom dome ). Vyžadujeme pokročilú znalosť nemeckého jazyka.
Pre bližšie informácie o pozícií nás kontaktujte na číslach: 0948 688 777, 0948 245 300. Alebo neváhajte a hneď nám zašlite vyplnený dotazník, ktorý nájdete na našej stránke www.vip-pflege.eu

Požiadavky na zamestnanca:

Znalosť nemeckého jazyka a láskyplný vzťah k seniorom.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovanie seniorov

Základné informácie o ponuke

Plat
1110 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
28. 05. 2015