Naša spoločnosť rozširuje tím pracovníkov v centre Košíc.

Lokalita : Košice
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba :

Ak ovládaš NEMECKÝ JAZYK a si komunikatívna, HĽADÁME práve TEBA.
Náplňou tvojej práce bude poskytovanie informácií z internej databázy. Samozrejmosťou je zaškolenie, flexibilný pracovný čas, stabilné a priateľské pracovné prostredie, pitný režim, spoločné firemné akcie.

Zaujímavé finančné ohodnotenie!

Práca je vhodná aj pre študentky, absolventky a mamičky po materskej dovolenke.

Ak sa chceš dozvedieť viac, pis: arbeit@green-telecom.eu alebo volaj 0917 430 509.

Požiadavky na zamestnanca:

Nemecký jazyk

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Telefonovanie - poskytovanie informácii
Plat
: Dohodou
Mesto
: Košice
: arbeit@green-telecom.eu
Telefón
Web