Hladáme časníka / časníčku

Lokalita : St. Gallen, Toggenburg
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 01.10.2015
Pracovná doba : Dĺžka pracovného pomeru: zimná sezóna, t.j. od októbra do marca 2016

Hľadáme časníka/čašníčku s praxou do Švajčiarska, kanton St. Gallen.
Práca: v zimnom stredisku Toggenburg . Reštaurácia je súčasťou curlingového centra.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis, informácie o sebe spolu s fotografiou na: casnik.svajciarsko@gmail.com.

Požiadavky na zamestnanca:

prax v obsluhe v nemecky hovoriacej krajine, znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou! Príjmené vystupovanie

Odporúčaný vek: do 35 rokov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

obsluhovanie, vybavovanie objednávok, pomocné manuálne práce v kuchyni

Doplňujúce informácie:

Mzda: 1500 – 2000 CHF, v závislosti od výkonu práce
Ubytovanie/strava: zabezpečené

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
casnik
casnik.svajciarsko@gmail.com
Telefón
000000909
Webstránka
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Čašník
Pridané
26. 05. 2015