Pracovná ponuka v meste Essenbach

Lokalita : Essenbach
Plat : 1160 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 1 mesiac

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Súrne hľadáme opatrovateľku do milej rodiny, ktorá potrebuje Vašu pomoc. Rodina žije v meste Essenbach.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na opatrovateľku: dobrý nemecký jazyk, vodičský preukaz, opatrovateľka by mala mať od 30 – 40 rokov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracovná náplň je opatrovanie veľmi milej 81 ročnej pani, ktorá je čiastočne inkontinentná, má ľahkú demenciu, pohybuje sa za pomoci rolátora a je zaradená do druhého stupňa opatrovania. Pani býva so svojim manželom, ten je úplne v poriadku. Opatrovateľka sa bude musieť starať o ich domácnosť ( varenie, žehlenie, upratovanie, pranie, nakupovanie, záhradné práce ). Manželia chodia radi na prechádzky a výlety.

Doplňujúce informácie:

Turnus: 1 mesiac
Platobné podmienky: 1160 euro.
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite životopis s fotkou na inzercia@vip-pflege.eu alebo nabor@vip-pflege.eu . V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať aj na telefónnom čísle 0948 688 777 alebo 0948 588 777.

Základné informácie o ponuke

Plat
1160 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777, 0948 588 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
18. 05. 2015