Práca v meste Rösrath

Lokalita : Rösrath
Plat : 1380 €
Termín nástupu : 02.06.2015
Pracovná doba : 6 týždňov

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Ďalšia zaujímavá pracovná ponuka pre opatrovateľku do mesta Rösrath k milej 83 ročnej pani. Má parkinsona, je zaradená do 1 stupňa opatrovania.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na opatrovateľku: dobrý nemecký jazyk

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Treba jej pomáhať pri chôdzi, je inkontinentná – raz za noc sa k nej vstáva. Opatrovateľka sa najmä bude starať o domácnosť. Pani býva v rodinnom dome.

Doplňujúce informácie:

Nástup:02.06.2015
Turnus: 6 týždňov
Platobné podmienky: 1380 euro + 130 euro na cestu.
Ak Vás naša ponuka zaujala zašlite nám životopis na e-mail: nabor@vip-pflege.eu alebo inzercia@vip-pflege.eu , taktiež nás môžete kontaktovať v prípade otázok na telefónnom čísle 0948 588 777 , 0948 688 777

Základné informácie o ponuke

Plat
1380 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777, 0948 588 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
12. 05. 2015