Hľadáme pomocných pracovníkov do Holandska, BEZ PRAXE!!!

Lokalita : Holandsko - Helmond, Scherpenzeel, Someren
Plat : 1485 €
Termín nástupu : Neurčený

Overený holandský zamestnávateľ hľadá mladých pracovníkov/čky na prácu do mäsozávodov. Ide o pracovnú pozíciu, pri ktorej nie je vyžadovaná prax a ani znalosť cudzieho jazyka, vhodná pre páry aj skupinky kamarátov.

Dĺžka pobytu je na 3-6 mesiacov s možnosťou predĺženia/možnosť pracovať dlhodobo.

Ubytovanie je zabezpečené v kompletne zariadených domoch alebo ubytovniach. Maximálna výška mesačného poplatku za ubytovanie je 305 EUR.

Neplatíte nájomné dopredu - až z výplaty !

Požiadavky na zamestnanca:

Požadujeme:
- vek 18-21 rokov (ide o náročnú prácu !)
- výška nad 160 cm (aby sa Vám pohodlne pracovalo na linke)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- pomocné práce na linke - umývanie náradia, prepraviek
- práca na expedícií, balenie, etiketovanie, váženie
- pomocné práce pri vykosťovaní, nakladanie na pás, orezávanie, porcovanie, vyberanie kostí

Doplňujúce informácie:

Výhody:
- nízke vstupné náklady
- práca aj pre skupiny kamarátov/páry
- 24 dní platenej dovolenky
- mesačne vyplácaná mzdy na účet doma alebo v Holandsku
- koordinátori na mieste práce

Základné informácie o ponuke

Plat
1485 €
Kontakt
Recruitment Team Universal Consulting
job@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
05. 05. 2015