Opatrovanie milej 86 ročnej pani

Lokalita : Nemecko
Plat : 1200 €
Termín nástupu : 15.05.2015
Pracovná doba : 6 týždňov

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Super pracovná ponuka pre opatrovateľky do Nemecka v hlavnom meste Berlín.

Požiadavky na zamestnanca:

Podmienkou je, aby opatrovateľka mala aspoň lepšie základy nemeckého jazyka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracovná náplň by bolo opatrovanie milej 86 ročnej pani, ktorá býva sama a potrebuje pomôcť na toaletu, taktiež pomoc pri obliekaní a vyzliekaní. Potrebná bežná pomoc s domácnosťou ( upratovanie, varenie, žehlenie). Rodina staršej pani robí veľké nákupy.

Doplňujúce informácie:

Platobné podmienky: 1200 euro + 130 euro na cestu.
Turnus: ( 6 týždňov ).
Nástup: 15.05.2015
Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite Váš životopis aj s fotkou na e-mail: nabor@vip-pflege.eu a my Vás zaradíme do našej databázy . Ak máte otázky kontaktujte nás na telefónnom čísle 0948 688 777, 0948 588 777 a my Vám veľmi radi poradíme.

Základné informácie o ponuke

Plat
1200 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777, 0948 588 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Zdravotníctvo
Pridané
29. 04. 2015