Hľadáme šikovné opatrovateľky do Viedne

Lokalita : Viedeň a okolie
Plat : 55 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 2 týždňové trunusy

Spoločnosť BestCare 24 s.r.o. ponúka 24-hodinovú opateru seniorov vo Viedni a okoli v 2-týždňových turnusoch.

Ak máte opatrovateľský kurz a ovládate nemčinu na pokročilej úrovni a chceli by ste pracovať v Rakúsku tak máme rodiny práve pre Vás !

Ponúkame:
- možnosť rýchleho umiestnenia
- minimálne 50€ v čistom na deň
- cestovné náklady hradené v plnej výške a voľný spôsob dopravy
- odvody do SVA hradené do 190 € / mesiac

Ak sme Vás zaujali tak sa bezplatne a nezáväzne zaregistrujte na www.bestcare24.sk a budeme vás kontaktovať s ponukami na vycestovanie !

Viac info na webe, alebo na:
info@bestcare24.sk
0918-395-113 (pobočka Bratislava a Banská Bystrica)
0905-254-772 (pobočka Košice)

Požiadavky na zamestnanca:

- schopnosť dorozumieť sa v nemeckom jazyku
- úspešne absolvovaný opatrovateľský kurz

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- zdravotná starostlivosť o seniora
- organizácia voľného času seniora a výpomoc pri každodenných úkonoch
- vedenie domácnosti

Základné informácie o ponuke

Plat
55 €
Kontakt
Ing. Mike Kollár
Telefón
0918395113
Webstránka
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
23. 07. 2015