Skladníci/čky do skladov s drogériou a kozmetikou-Dunstable (pri meste Luton)

Lokalita : Dunstable pri meste Luton
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : V texte

Hľadáme šikovných pracovníkov s dobrou angličtinou (muži aj ženy) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.

Hlavná náplň práce:
- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému-hands free
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne presúvať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy

Ponúkaný plat:
£1,000-£1,400 v hrubom mesačne (1,318 Eur – 1,820 Eur)
Hodinová mzda 6,86 GBP v hrubom
Mzda za nadčasy po odpracovaní 36,5 hodiny- 8,92 GBP v hrubom

Výhody pre uchádzača:
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- dlhodobá práca (nevhodné pre študentov)
- pri podpise zmlúv máte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../ ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- odvoz z letiska zabezpečený zdarma
- výborné referencie od zamestnancov
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu

Požiadavky na uchádzača:
- znalosť anglického jazyka (objednávky sú zadávané cez slúchadlá)
výhodou je predchádzajúca prax na pozícii Warehouse Operative

Ubytovanie:
- zabezpečené cez ubytovacieho agenta, s ktorým zamestnávateľ spolupracuje v domoch /tzv. share-house/, kde bývajú 5 – 6 ľudia so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a prípadne obývačkou alebo záhradou. Domy majú jednoduché zariadenie /šporák, chladnička, posteľ, skriňa.../

Zamestnávateľ hradí sociálne a zdravotné poistenie, odvádza dane podľa platnej legislatívy. Taktiež máte nárok na platenú dovolenku – cca 28 pracovných dní za kalendárny rok.

Naša spoločnosť Vám poskytne kompletné poradenstvo a príručku ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj poskytovanie všeobecných informácií, ktoré je nutné vybaviť si pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny.
V prípade záujmu prosíme pošlite svoj životopis na zivotopis@universalconsulting.sk

Požiadavky na zamestnanca:

V texte.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

V texte.

Doplňujúce informácie:

V texte.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
zivotopis@universalconsulting.sk
Telefón
0327440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
14. 04. 2015