Dlhodobá práca v poľnohospodárstve v Holandsku

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1350 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Informácie o pracovnom mieste:
- práca na pracovnú zmluvu pre slovenského zamestnávateľa
- kontaktná osoba na mieste
- práca z/do práce ZDARMA na firemných vozidlách
- ubytovanie ZDARMA
- práca min. 38 - 45 hod. týždenne + možnosť nadčasov

Cesta do Holandska:
- odchod Vám pomôžeme organizovať (vždy cestujete v skupinke s ďalšími pracovníkmi)
- cesta mikrobusom, ktorý Vás dovezie až do kancelárie zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do Holandska (vo výške 80 euro/cesta)

Požiadavky na zamestnanca:

- prax s prácou v poľnohospodárstve nie je nutná je však výhodou.
- nevhodné pre alergikov!!!!
- základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- ochota manuálne pracovať a akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- preferovaný vek do 40 rokov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hľadáme šikovných pracovníkov na poľnohospodárske práce v Holandsku:

Rôzne poľnohospodárske práce:

- zber jahôd, malín, pelargónií, uhoriek, paradajok, triedenie kvetov, balenie ovocia a zeleniny.