Zahradníci, pokrývači, stavebný klampiar volné m

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : celé Švajčiarsko
Plat : 24netto €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 07.00-17.00

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru do Švajciarska: Záhradníci :vyučený v odbore alebo s min.3 ročnou praxou Elektrikári: vyučený s vyhláškami a praxou:
Satvebí klampiari vyučení alebo prax aspon 3 toky:
Podmienka komunikácia v nemeckom jazyku,
Miesto:celé ŠVAJČIARSKO:
Príjem : od 24 ChF na hodinu netto, ubytovanie zabezpečené, diéty, nemocenské,dôchodkove a úrazové poistenie
Potrebne vlastné auto,
Životopis s foto pošlite na mail: nabor@be-sa.sk alebo volajte 0944 407 938 http://www.zamestnanievzahranici-eu.estranky. sk/

Požiadavky na zamestnanca:

Záhradníci :vyučený v odbore alebo s min.3 ročnou praxou Elektrikári: vyučený s vyhláškami a praxou:
Stavební klampiari vyučení alebo prax aspoň 3 roky:
Pokrývači s praxou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Rôzne práce bližšie info telefonicky na 0944407938

Príjem : od 24 ChF na hodinu netto, ubytovanie zabezpecene, diety, nemocenske,dochodkove a urazove poistenie
Životopis v Nj s foto pošlite na mail: nabor@be-sa.sk alebo volajte 0944 407 938 http://www.zamestnanievzahranici-eu.estranky. sk/